Your Home Your story reservation 198 studenten studeren af ​​aan het Universitair Honours Programma | Nebraska vandaag

198 studenten studeren af ​​aan het Universitair Honours Programma | Nebraska vandaag

0 Comments


Honderdzevenennegentig afgestudeerde senioren hebben voldaan aan de vereisten van het University Honours Program van de Universiteit van Nebraska-Lincoln.

Om af te studeren aan het Honours Programma moeten studenten minimaal een gemiddelde van 3,5 halen, een afsluitend seniorproject of onderzoeksscriptie voltooien en aan andere curriculaire vereisten voldoen.

“De meerderheid van deze afgestudeerden behoorde tot de eerste cohort die tijdens de COVID-19-pandemie naar de universiteit ging”, zegt Patrice McMahon, directeur van het Honours Program. “Hun voltooiing van het Honours-curriculum getuigt van een indrukwekkende veerkracht en toewijding aan academische excellentie, en we zijn trots op alles wat ze hebben bereikt.”

Hieronder volgt een lijst met afgestudeerden van het May Honours Program per woonplaats, inclusief de academische hogeschool(s) van elke student.

Nebraska

Arlington:

  • Madison Brennfoerder, College of Engineering

Ashland:

  • Elizabeth Malousek, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Aurora:

  • Ryan Marlatt, College of Business

Beatrijs:

  • Whitney Schwisow, College of Business

Bellevue:

  • Abbie Bartmess, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Dakota Huxhold, College of Business
  • Margaret Scott, College van Kunsten en Wetenschappen en College van Onderwijs en Menswetenschappen

Bennington:

  • Caitlin Copenhaver, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen

Centrum:

  • Emily Blomstedt, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Columbus:

  • Alexis Jeffryes, College of Business; Sam Nelson, College of Business

Kreta:

  • Ethan Rasgorshek, College of Engineering

Adelaar:

  • Harper Odom, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Elkhorn:

  • Tejaswini Boinpally, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Carly Gove, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Carson Swartzbaugh, College of Business
  • Zoe Zingler, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Fort Calhoun:

  • Michaela Diehm, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Groot eiland:

  • Rebecca Liebsack, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Elizabeth Miller, College van Kunsten en Wetenschappen
  • Karina Pedroza Sotelo, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Gretna:

  • Sophia Hill, College of Business
  • Samuel Ingledue, College of Engineering
  • Bradley Sullivan, College of Business

Hastings:

  • Kalim Dumas, College voor Ingenieurswetenschappen
  • Alexander Thomas, College van Ingenieurswetenschappen
  • Drake Vorderstrasse, College of Business

Kearney:

  • Molly Mitchell, College of Business
  • Madison Steele, College van Kunsten en Wetenschappen
  • Madeleine Wegner, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen

Lincoln:

  • Luke Buettner, College of Business
  • Dylan Chapin, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Jessica Chen, College voor Kunsten en Wetenschappen en College of Business
  • Ethan Czapla, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • John Delfosse, College van Kunsten en Wetenschappen
  • Robin Emmons, Hogeschool voor de Kunsten en Wetenschappen
  • Ritsa Giannakas, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Jeanette Glover, College of Business
  • Trenton Hammond, College van Kunsten en Wetenschappen
  • Emily Hogg, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen
  • Alyssa (Johnson) Huber, College voor Journalistiek en Massacommunicatie
  • Noah Johnson, College van Kunsten en Wetenschappen
  • Gabi Lawrey, College van Onderwijs en Menswetenschappen
  • Maxwyll McConnell, College of Engineering
  • Nicholas McElroy, College van Kunsten en Wetenschappen
  • Aaryan Naik, College of Business
  • Kylie Nguyen, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Viet Ninh, College voor Ingenieurswetenschappen
  • Alex Nydahl, College of Business
  • Tan Phan, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Cassandra Provost, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Juliana Quattrocchi, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Hannah Ray, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Canyon Skare, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Sam Spethman, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Julia Stephenson, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Tristan Taylor, College of Business
  • Prema Vasudevan, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Eli Waring, College of Business
  • Connor Weyers, College of Engineering
  • Nick White, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Abriana Wilson, College voor Architectuur
  • Sidney Yant, College van Onderwijs en Menswetenschappen
  • Lillian Young, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Kirby Zinniel, Hixson-Lied College voor Schone en Podiumkunsten

Louisville:

  • Blake Simpleman, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Nebraska-stad:

  • Luke Partsch, College of Arts and Sciences en Hixson-Lied College voor Schone en Uitvoerende Kunsten
  • Australië Stander, College of Engineering

Norfolk:

  • Kellen Carney, College of Business
  • Abbie Summers, College van Onderwijs en Menswetenschappen

Omaha:

  • Ashley Arp, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Parwana Azimi, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Christopher Bayliss, College voor Ingenieurswetenschappen
  • Amelie Cole, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Abby Cota, College of Business
  • Tristan Curd, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Shaunak Datta, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Ethan Domsch, College of Business
  • Karina Dudley, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Ethan Dunn, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Jayden Eakin, College of Business
  • Olivia Eno, College of Business
  • Pyper Haarala, College of Business
  • Bryce Herrington, College van Kunsten en Wetenschappen
  • Hannah-Kate Kinney, College voor Journalistiek en Massacommunicatie
  • Jack Kinney, College of Business
  • Clare Kramper, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Ruoxi Liu, College of Business
  • Maggie Madej, College of Business
  • Emma Mirnics, College of Engineering
  • Shivani Mudhelli, College voor Kunsten en Wetenschappen en College of Engineering
  • Reese Munson, College of Business
  • Naren Narasimhan, College of Business en College voor Journalistiek en Massacommunicatie
  • Grant Neuverth, Hogeschool voor de Kunsten en Wetenschappen
  • Carl Olson, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Paul Owens, College voor Ingenieurswetenschappen
  • Grace Parolek, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Bridget Peterkin, College of Engineering
  • Hannah Pokharel, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Niheala Ponnatha, College of Business en College voor Journalistiek en Massacommunicatie
  • Nathan Ritterling, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Isabel Robb, College voor Architectuur
  • Jayden Rocha, College of Business
  • Eliana Siebe-Walles, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Sean Smith, College of Business
  • Landon Sunde, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Maci Wilson, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Hudson Windrum, College van Kunsten en Wetenschappen
  • Paul Wynegar, College of Business
  • Ethan Yaroch, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Alice Young, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Bestel:

  • Cooper Sheets, College van Kunsten en Wetenschappen

Papiljoen:

  • Katya Faber-Quimby, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Kaitlyn Hart, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Nick Lauver, College of Business
  • Amelia Nesheim, College voor Onderwijs en Menswetenschappen
  • Emma Olson, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Aangenaam Dal:

  • Anna Schmit, College voor Kunsten en Wetenschappen en College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen

Roca:

  • Grace Hilfiker, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Scottsbluff:

  • Hannah Huynh, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Seward:

  • Dylan Hiser, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Sidney:

  • Benjamin Bashtovoi, College of Engineering

Utica:

  • Rachel Hoffschneider, College of Business

Wallace:

  • Sydney Pelster, College of Business

Waverly:

  • Lauren Kasparek, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Wayne:

  • Trevor DeBoer, College of Business

Wynot:

  • Kaylee Donner, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

York:

  • John Esser, College voor Ingenieurswetenschappen

Elders in de VS

Benson, Arizona:

  • Anna Miles, College voor Architectuur

San Gabriël, Californië:

  • Brian Althouse, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Aurora, Colorado:

  • Mikayla Gross, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen

Greeley, Colorado:

  • Peyton Shewmon, College of Business

Highlands Ranch, Colorado:

  • Madison Giacomo, College of Business
  • Julia Klug, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Reed Rohr, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen

Parker, Colorado:

  • Lauren Penington, College of Arts and Sciences en College of Journalism and Mass Communications

Haleiwa, Hawaï:

  • Angeline Luther, College of Engineering en College of Arts and Sciences

Ankeny, Iowa:

  • Kaitlyn Richards, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen

Des Moines, Iowa:

  • Abigail VanHorn, UNO College voor Publieke Zaken en Vrijwilligerswerk

Arlington Heights, Illinois:

  • Maximilian Radlicz, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen; Colin Safford, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Aurora, Illinois:

  • Madi Pfeiffer, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Bartlett, Illinois:

  • Haley Szymczak, College of Business

Batavia, Illinois:

  • Katherine Schoenfelder, College of Business

Bloomington, Illinois:

  • Benjamin Laube, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Bolingbrook, Illinois:

  • Ashley McRae, College of Business

Chicago, Illinois:

  • Madeline Hill, College van Kunsten en Wetenschappen

Crystal Lake, Illinois:

  • William Anderson, College voor Ingenieurswetenschappen

Marengo, Illinois:

  • Jordyn Guse, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen

Orlandpark, Illinois:

  • Lizzy Kenes, College of Arts and Sciences en College of Business
  • Alexander Miller, College van Kunsten en Wetenschappen en College of Business

Ottawa, Illinois:

  • Kathryn Siena, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

St. Charles, Illinois:

  • Brenna Paul, College of Business

Washington, Illinois:

  • Joshua Madsen, College of Business

Woodridge, Illinois:

  • Cady Murphy, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Lenexa, Kansas:

  • Evan Melchior, College of Business

Olathe, Kansas:

  • Abdij Marshall, College of Business
  • Nolan Mauk, College of Business
  • Tessa Mozingo, College of Business
  • Trinity Mozingo, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Overlandpark, Kansas:

  • Ryan Brown, Technische Universiteit
  • Laurel Carder, College of Engineering
  • Eric Dundas, College voor Ingenieurswetenschappen
  • James Eshleman, College of Business
  • Natalie Hole, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen
  • Connor Morrissey, College of Business

Stilwell, Kansas:

  • Colby Marsden, College of Business

Farmington Hills, Michigan:

  • Gunnar Lombard, College of Business

Hamilton, Michigan:

  • Luke Freyhof, College of Engineering

Macomb, Michigan:

  • Victoria DeAngelis, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen

Bloomington, Minnesota:

  • Helena Holland, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Eden Prairie, Minnesota:

  • Blake Branvold, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Lakeville, Minnesota:

  • Emily Plotnik, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Minneapolis, Minnesota:

  • Elizabeth Weber, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Watertown, Minnesota:

  • Kathryn Kraemer, College of Business

Willmar, Minnesota:

  • Abigail Mathiasen, College of Business

Woodbury, Minnesota:

  • Abigail Hanson, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Columbia, Missouri:

  • Marissa Kraus, College voor Journalistiek en Massacommunicatie

Farmington, Missouri:

  • Bri Speakar, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Aangename heuvel, Missouri:

  • Cole Swofford, College of Business

Springfield, Missouri:

  • Grant Cline, College van Onderwijs en Menswetenschappen

Grand Forks, Noord-Dakota:

  • Taylor Durbin, College of Business

West Fargo, Noord-Dakota:

  • Ryan Orth, Technische Universiteit

Ewing, New Jersey:

  • Kevin Dockery, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen

Delaware, Ohio:

  • Rebecca Koppelman, College of Business

Brookings, Zuid-Dakota:

  • Victoria Diersen, College of Business

Sioux Falls, Zuid-Dakota:

  • Machelle Cooper, College voor Architectuur
  • Megan Gusso, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

McKinney, Texas:

  • Carlos Fuentes, College of Business

De kolonie, Texas:

  • Layla Montemayor, Hogeschool voor Kunsten en Wetenschappen

Bainbridge-eiland, Washington:

  • Jacob Nielsen, College of Business

Lynden, Washington:

  • Mason Rutgers, College voor Landbouwwetenschappen en Natuurlijke Hulpbronnen